.

.

26 Şub 2013

Elle Türkiye Kıvanç Tatlıtuğ ile Bir İlki Gerçekleştiriyor


      Arka arkaya yapılan moda haftaları, yeni yılla birlikte ortaya çıkan yeni oluşumlar derken bana göre moda dergilerinin hepsinin raflardan toparlanması gereken aylardan birisidir mart. Dolu dolu içerikler, birbirinden ilham verici görseller derken aldığı dergileri incelemekten nisanın nasıl geldiğini anlamaz insan. Hal böyle olunca mart baskılarını zaten sabırsızlıkla bekleyen bir de Elle Türkiye'nin kapağına ilk defa bir erkeği tek olarak taşıması haberini duymamla daha da sabırsızlandım. Elbette alışılagelmiş bir durum değil. Derginin bu güne kadar uluslararası arenada tek başına bir erkeği kapak yaptığı sadece bir kez görülmüş. O da David Beckham. Malum kendisi dünya çapında namı yürüyen,  neredeyse aldığı nefes bile olay olan bir adam. Şimdi onun yanına ikinci bir adam geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ.


     Elle Türkiye mart ayında ilk defa bir erkek tarafından süslenen kapağıyla raflarda olacak. Görünen o ki Kıvanç Tatlıtuğ sadece dergiye kapak olmakla değil kendisine ayrılan 24 sayfa ile de damga vuracak. Hem bir ilkin gerçekleşeceği bu sayıyı arşive katmak hem de dolu dolu bir sayıya sahip olmak için Elle Türkiye'nin bu ay kaçırılmaması gerek.

      Not: Bir an yaşadığım aydınlanma ile şu soru belirdi aklımda. David sarışın, Kıvanç da öyle. Eeee ben de aynı şekilde. Neyse unuttum gitti.

0 yorum:

Yorum Gönder