.

.

12 Şub 2013

İlk Yazının Günahı Olmazmış


      Evet sizin hayatınıza yeni bir blog, benim hayatıma ise yeni bir heyecan ve biraz da zorluk geliyor bu ilk yazımla birlikte.

      Aslında uzun zamandır aklımdaydı böyle bir işe kalkışmak ama kendimde bunu yapacak ne gücü ne de beceriyi hissediyordum. Beni tanıyıp, bu satırları okuyanlar az çok bilirler teknoloji ile aramdaki bitmek tükenmek bilmeyen harbi. Nitekim kolay değil şu anda yazdığım bölümün sağında solunda bir yığın başlık var. Genelinde olanları saymıyorum ki ucuz, zorlama matematik sorularına dönmesin. Sonuç olarak benim için ki içinde bulunduğum yoğunluk göz önünde bulundurulursa çok kolay bir iş değil bu blog yazarlığı.

      İşin özüne gelelim artık isterseniz. Peki ben buradan sizlerle neleri paylaşacağım? Tasarım, materyal, eğitim, etkinlik, defile, yarışma vb. MODA ile ilgili her türlü bilgiyi ve yeniliği. Yani en iyi bildiğim şey olan modanın ucunun dokunduğu her şeyi. İlerleyen günlerde srd®egemen tasarımlarını da burada yayınlayıp görüşlerinizi alacağım.

      Başlıkta da dediğim gibi ilk yazının günahı olmazmış. O yüzden sevgili okur arkana yaslan ve bundan sonra burada karşına çıkacak güzelliklerin tadını çıkar.

      HOŞGELDİN...


0 yorum:

Yorum Gönder