.

.

20 Mar 2013

Cara Delevingne, Melissa İçin Karl'ın Objektifinde


      Geçtiğimiz haftalarda Karl Lagerfeld ve plastik ayakkabı üreticisi Melissa arasındaki iş birliğinden bahsetmiş ve tasarımcının kaleminden çıkan ayakkabı eskizlerini sizinle paylaşmıştım. Beklenen gün geldi ve kağıt üzerindeki modellerin boyut bulmuş hallerini görmek nasip oldu. Hem de son dönemlerin önde gelen modeli Cara Delevingne eşliğinde.

      Melissa'nın "Plastic Dreams" isimli dergisi için objektifin arkasına geçen Karl Lagerfeld, tasarımlarını Cara'nın sıra dışı güzelliği ile birlikte fotoğrafladı. Farklı renklerdeki 4 ana modelden oluşan koleksiyon önümüzdeki günlerde seçkin mağazalarda satışa çıkarılacak. 

      Cara Delevingne işin içinde olduğunda bütün ayakkabılar benim gözüme hoş göründü ama tek başlarına açıkçası (özellikle alçak ökçeliler) bir anlam ifade etmedi. Ya da önceki sezonlarda Vivienne Westwood imzası taşıyan Melissa'ların beni çok etkilemesi nedeniyle bu sonuç bana tatmin edici gelmemiş olabilir.

      Elbette daha 3 sezon sürecek bu birliktelik için erkenden karamsarlığa kapılmaya gerek yok. Sonuç olarak işin içinde Karl Lagerfeld  gibi bir dünya devi var. Gelecek sezonlar bizi neler bekliyor sabırsızlıkla bekliyorum ve son olarak ne demek istediğimi anlamanız için sizi bir kaç Vivienne Weswood imzalı Melissa ile başbaşa bırakıyorum .
4 yorum:

  1. Ben Karl Lagerfeld in çizgisini sevmiyorum yani açıkcası mantıklı gelmedi bu birliktelik bana sonuçta Melissa ayakkabılar birer şirinlik abidesi ama Karl daha çok kaba bir çizgide ve ikisini ayni potoda eritmek zor açıkcası:/ hani gökkuşağı desenli fena değil gibi gerçi ama yani bana göre olmamış:/

    YanıtlaSil
  2. Plastikten ayakkabı olmasın lütfen!!! Çok ayıp...

    YanıtlaSil