.

.

29 Mar 2013

Vogue Eyewear Yıldızlara Emanet


       Haberi olmayanlar için bir kez daha buradan tekrarlamak istiyorum. Bir çok konuda ihtiyaçlarınızı giderebilecek yepyeni bir site yayın hayatına başladı. HepModadan.com. Trendlerden güzelliğe, sağlıktan, astrolojiye kadar bir çok konuda vakıf olduğumuz bilgilerimizi sizinle paylaşacağımız bir platform. Salt bilgi ve haber vermenin dışında sizin de çeşitli şekillerde faal olarak katılacağınız yeni bir nefes alma alanı. Biz bu yeni oluşum için hem çok heyecanlı hem de çok umutluyuz. Ama elbette ilk göz ağrım olan bu blogda yayın hayatına son sürat devam edecek. Aynı zamanda diğer sitemizde yazdığım yazıları da buradan yayınlayacağım. Çok daha fazlasını bulmak ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamak için de HepModadanı  takip etmeyi unutmayın. Bakalım yeni sitemiz için geçtiğimiz günlerde hangi yazıyı yazmışım.

         Lider gözlük markalarından Vogue yeni sezonda ürünlerinin tanıtımı için iki dünya yıldızı ile çalıştı. Geçen sene markanın yüzü olan Kate Moss yerini dünyanın en seksi 100 kadınından bir olarak gösterilen Eva Mendes’e bırakırken, erkek koleksiyonunun yüzü Jude Law oldu.
Eva Mendes çekimler için en son Vogue İngiltere için Cara Delevingne ile çalışan dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mario Testino’ya poz verirken, Jude Law ödülleri ile bilinen eski kurt fotoğraf sanatçısı Peter Lindbergh’in objektifinin önüne geçti.
     Jude Law’ın çekimleri için sportif, şehirli erkek konsepti belirlenirken Eva Mendes’li çekimlerde ise retro renklere ağırlık verilmiş. Jude Law’ın gözlerimizin önünde yaşlanışına tanık olmak biraz içime dokunsa da yine de o büründüğü karizmatik ve başarılı İngiliz aile babası tavrını sevdim. Eva Mendes ise her ne kadar o ilk 100l seksi kadın listesinde bana göre yer almaması gerekse de bu çekimlerdeki halleriyle tekrar düşünmem gerektiği hissini uyandırıyor bende.
      Hadi gelin bu iki Hollywood yıldızının objektiflere nasıl yansıdığına ve 2013 İlkbahar-Yaz Vogue Gözlüklerin nasıl göründüğüne birlikte bakalım.0 yorum:

Yorum Gönder