.

.

27 Mar 2013

Vogue Rusya'nın Nisan Güzeli; Joan Smalls      Victoria's Secret'ın esmer güzeli Joan Smalls bir Vogue kapağını daha süslüyor bu ay. Daha önce de Vogue kapak kızı olarak bir çok fotoğrafçıya poz veren güzel mankeni bu sefer Richard Bush'un objektifinden karşımıza çıkıyor. Dior, Balmain, Lanvin gibi dünya devlerinin sezon parçalarının kullanıldığı çekimlerin stil çalışması Sarah Richardson tarafından gerçekleştirilirken, saç tasarımında Franco Gobbi, makyaj da ise Mathias van Hoofl imzası ile karşılaşıyoruz.

      Kapak tasarımı beni çok tatmin etmese de diğer fotoğraflar bu ayın en beğendiğim çekimleri arasında alacakmış gibi görünüyor. Siyahi denilebilecek kadar esmer bir model, siyah ağırlıklı kıyafetler ve çoğu siyah beyaz çekimler. Böyle yazıldığı zaman çok iç karartıcı gelebilir ama fotoğraflara bakınca bu olumsuz düşünceler siliniyor insanın aklından. Özellikle 70'li yılların havasını barındıran saç modeli benim çok hoşuma gitti. Kim bilir belki çok sevdiğim Donna Summer'ın 1977 yılında yayınladığı "Once Upon A Time" albümündeki görüntüsü zihnimde canlandığı için böyle bir hisse kapılmışımdır. O zaman hasretle andığımız Donna Summer'ın güzel şarkısı eşliğinde, Joan Smalls'lu Vogue Rusya görsellerine göz atalım.
3 yorum:

  1. Fotoğraflar şahane ama benim asıl ilgimi çeken makyajı oldu bol gölgeli vampir edası açıkca yaratılan vamp kadına ve temaya bayıldım:) Kesinlikle hem çekici hem de sanatsal olmuş:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok güzel bir makyaj özeti olmuş. Ağzınıza sağlık :)

      Sil