.

.

29 Nis 2013

Alber Elbaz'dan Lancome'a Özel Makyaj Koleksiyonu      Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından Lancome ve Lanvin'in kreatif direktörü Alber Elbaz bayanları heyecanlandıracak bir iş birliğine imza attılar. Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve olağanüstü sevimli bir video ile tanıtımı yapılan birlikteliğin meyveleri görücüye çıktı.

      2500 kişiyi aşan araştırma ekibi ile güvenilir ve kaliteli ürün ortaya çıkarma konusunda hassas olan Lancome bu işbirliği ile tasarımın da ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyor gibi. Alber Elbaz'ın o sevimli ama bir o kadar da şık ve elit tarzına uygun olarak hazırladığı bu kapsül koleksiyon bana göre sadece bu sezon ile sınırlı kalmayacaktır. Çünkü ortaya çıkan sonuç birlikteliği başarılı sonuçlar ile taçlandırabilecek güzellikte. Özellikle göz makyajında kullanılan ürünlere odaklanan tasarımcı gözlerin kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayarak bu durumun bir tesadüf olmadığını gösteriyor.

     Sonuç o kadar sevimli ki, içimden koleksiyondaki bütün parçaları alıp dekor olarak evimin çeşitli yerlerine koyma düşüncesi geçiyor. Özellikle Lancome Drama serisi  aşığı olan birçok kadına 15 Haziranda satışa çıkacak bu kapsül koleksiyondan mutlaka edinmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü renk paleti ve dış tasarımları mükemmel.

Birlikteliğin İnanılmaz Sevimli Tanıtım Videosu


İşte Bunlar da Kadınların Rüyalarına Girecek Ürünler


0 yorum:

Yorum Gönder