.

.

30 Nis 2013

H&M'İN ANKARA AŞKI


      Yıl 2005. Doğu Almanya'da bulunan Leipzig'e yaz stajımı yapmak için gittiğimde kelimenin tam anlamıyla aşık olmuştum H&M'e. Ürün çeşitliliği, tasarımlarındaki ince detayları ve uygun fiyatları ile 3 ay boyunca en uğrak yerlerimden birisi olmuştu. İşte bu aşk nedeniyle Ankara'daki ilk mağazasının açılışında yer alabilmek için Cepa Alışveriş Merkezi'nin kapısında saat 8'de kendimi bulmuştum. Mağazaya giren ilk 10 kişi arasında yer almak ve herkesten önce ürünlere göz atıp, beğendiklerine sahip olmak apayrı bir duyguydu benim için. Hatta benimle gelmeyi planlayan arkadaşlarım saat 12'ye doğru mağazaya girdiklerinde hiç bir şey kalmadığını görüp ağlayacak duruma gelmişlerdi. Ben ise indirimdeki birbirinden güzel gömlekleri bir de ilk 100 kişi arasında bulunmam nedeniyle %20 indirimle almanın haklı sevincini yaşıyordum. O kadar ki hala severek giydiğim 3 gömleğin ikisini 9.80 kuruşa diğerini ise 14  liraya almıştım. 

      İlk mağazanın açılışından 1 hafta sonra Gordion AVM'de geçtiğimiz aylarda da Armada AVM'de açtığı mağazalar ile Ankaralılar için daha ulaşılabilir bir hal alan marka 4 Mayısta ANKAmall AVM'de açacağı Ankara'daki 4. mağazası ile başkenti ve başkentlileri ne kadar sevdiğini göstermek istiyor gibi. 

    4 Mayıs 2013 Cumartesi günü saat 11:00 da açılacak mağazanın önünde sıraya giren ilk 100 müşteriye "Erken Kalkan Kazanır" sloganıyla %20 indirim hediye ediliyor. Aynı zamanda Beyonce'nin tanıtım yüzü olduğu mayo-bikini koleksiyonu da merak edenleri raflarda bekliyor olacak.

      O zaman ne yapıyoruz H&M'in yepyeni mağazasının açılışında bir aksilik olmasa buluşuyoruz. Kendinize iyi bakın.


0 yorum:

Yorum Gönder