.

.

20 May 2013

Wrangler Giyerek Selülit Derdinden Kurtulun


      Artık yaz neredeyse geldi. Plajların dolup taşmasına sayılı günler kaldı denebilir. Ben de dahil kışın kilo olan herkesin derdi bir an evvel fazlalıklardan kurtulmak. Diyetler, sporlar, detoxlar, kaynatılan çeşit çeşit bitkisel ürünler... Bu uğurda denenen yollar saymakla bitmez. Bir de kilo dışında kadınların korkulu rüyası selülit var ki kurtulması kilo vermekten çok daha zor. Bütün kış ısınmak, arkadaşlarla dedikodu yapmak için içilen kahvelerin, pizza yanında tüketilen kolaların hepsi aynaya baktığınız size el sallıyor olabilirler şu anda. Sakin olun! Neyse ki artık durum eskiden olduğu gibi vahim değil. Çünkü dünyanın en büyük denim üreticilerinden Wrangler çıkardığı Denim Spa koleksiyonuyla selülitle savaşta artık kadınların yanında.

      Denim Spa koleksiyonu 3 ana modelden oluşuyor.

     Aloe Vera: Son yılların en dikkat çekici bitkilerinden biri olan Aloe Vera canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle biliniyor. Mikrokapsüller halinde kotun içerisine yerleştirilen bitki, temas sonucu ortaya çıkan sıcaklık ile birlikte ciltle buluşuyor ve kullan kişiye canlılık ve rahatlık veriyor. (Kalıcılık süresi 6-8 yıkama)

     Olive Extracts: İçerisinde yaşlanmayı geciktirici ve hücre yenileyici Oleuropein maddesini barındıran zeytin, çiçek kokuları ile birleştirilip yine mikrokapsüller halinde jeanlerin içerisine yerleştiriliyor ve temas sonucu bacaklarda hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunuyor. (Kalıcılık süresi 6-8 yıkama)

    Smooth Legs: Skintex formülü ile üretilen pürüzsüz bacaklar koleksiyonu kotun içerisine yerleştirilen yosun, kafein ve retinolün sürtünme ile ciltle buluşması sonucu selülitlerin azalmasına yardımcı oluyor. Zaman harcamadan tene uygulanan bu formül bir çok kadının kabusu olan o portakal kabuğu görüntüsü giderilmeye çalışılıyor. (Kalıcılık süresi 4-6 yıkama)

      Her bir koleksiyon üç ayrı kesim barındırıyor ve  Fits Molly (Düşük bel-Slim), Fits Corynn (Normal Bel-Skinny) ve Fits Courtney (Düşük bel- Skinny) olarak adlandırılıyor. Yukarıda her bir modelde mevcut özelliklerin kalıcılık sürelerinden bahsettim. Sakın aklınıza ben bu pantolonu 4 yıkamadan sonra atacak mıyım yada aman özelliği gitmesin yıkamadan aylarca giyeyim gibi düşünceler gelmesin. Jeanlerin yanında aldığınız kotun özelliğini yenileyen spreyler mevcut bu da devamlılığı sağlaması açısından mükemmel bir özellik.

      Tanıtım yüzü olarak bana göre dünyanın en karizmatik kadınlarından olan Lizzy Jagger ile çalışan Wrangler kadınların gözdesi olacak gibi. Ne dersiniz?

0 yorum:

Yorum Gönder