.

.

7 May 2013

Yonca'dan Anneler Gününe Özel Güzellikler


      Aslında anneler gününe özel bir çok hediyenin olduğu bir post yayınlamak niyetindeydim. Hala da bu isteğim devam ediyor ve ben geç yarın akşam sizinle paylaşacağım. Hatta bir sürpriz yapıp burçlara özel anneler günü hediyelerini sıralayıp yaşadığınız ne alsam sıkıntısına bir son verme misyonuna bürünme niyetindeyim. 

      Fakat burcu ne olursa olsun bütün annlerin kalbini fethedecek bir hediye için ayrı bir yazı yazmaya karar verdim. Bahsettiğim şeyin ne olduğunu merak ettiğinizin farkındayım ve hemen konuya girmek istiyorum. Yıllardır sizin için birbirinden güzel ve lezzetli kurabiyeler pişirip onları acıktığınızda atıştırmanız, sütünüzün yanında yemeniz için bir köşede bekleten annelerinize aynı güzellikte bir hediye vermek istemez misiniz? Anneler gününe özel, ona sıcacık sevginizi anlatabileceğiniz kurabiyeler. Bir nevi annenizin yıllardır size hazırladığı bu güzelliklere karşılık bir güzellik.

      İşte elinin lezzeti ve prensipli iş anlayışı ile özel günlere anlam katan arkadaşım Yonca, anneler günü için hazırladığı kurabiyeler ile size bu güzel günde annenizi mutlu etme imkanı sağlıyor. Anneler gününe özel hazırladığı kurabiyelere geçmeden önce Yonca'nın yarattığı diğer harikaları sizinle paylaşmak istiyorum. Belki anneler gününün dışında, bebek tebriği, yeni diş kurabiyesi, nikah kurabiyesi gibi değişik lezzetleri de dikkatinizi çekebilir.
      Hadi o zaman şimdi de Yonca'nın büyük bir titizlik ve sevgiyle hazırladığı anneler günü kurabiyelerine bakalım.
      Anneniz için ister bu önemli güne özel hazırlanan kurabiyeleri isterseniz yukarıda görsellerini paylaştığım veya Yonca'nın blogunda yer alan diğer lezzetlerden bir ya da bir kaçını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Yonca mevcut tasarım geçmişi ile sizin aklınızdan geçen tatlara da rahatlıkla hayat verebilir. 

      İstanbul dışına da kargo ile hizmet sunan Yonca'nın bloguna uğurluyorum sizi buradan. Hadi elinizi çabuk tutun ve annenizi, sevdiklerinizi birbirinizden tatlı lezzetlerle mutlu edin.

      Yonca'nın İletişim bilgilerine ve birbirinden güzel lezzetlerine ulaşmak için hemen TIK TIK TIK


0 yorum:

Yorum Gönder