.

.

25 Haz 2013

Artık Tasarımcı Sensin


      Başlığa bakıp nasıl olacak bu diye düşünmeyi bırakın. Bütün cevaplar bu yazının içerisinde sizleri bekliyor merak etmeyin. Öncelikle arkanıza yaslanın ve muhteşem bir deneyimi yaşamaya hazır olun. Artık hayalinizdeki saati tasarlamak ve bunları sevdiklerinizle paylaşmak çok kolay. Yapmanız gereken sadece birazdan sizinle paylaşacağım siteye tıklamak ve ilham perilerinizin size açtığı yolda ilerlemek.

      Saat düşkünü olan birisi olarak hem orijinal, hem kaliteli hem de bütçemi yormayacak saatler bulmak her zaman için kolay olmuyor. Ben hiç bir zaman 1 saatim olsun ama çok pahalı olsun yıllarca kullanayım düşüncesinde olmadım. Çünkü saatlerin her zaman için giysiyi tamamlayıcı bir aksesuar olduğunu düşünürüm. Rengiyle, deseniyle, parlaklığı ve ya matlığı ile kıyafetime tam anlamıyla eşlik etmeli. Bu nedenle beni anlatan, beni tamamlayan saat bulduğumda altın bulmuş gibi sevinirim. İşte SaatiniYarat.com benim gibi düşünenlerin yüzünü fazlasıyla güldürebilecek bir site. Aynı zamanda özel günlerde ve ya birisi için bir günü özel kılmak istediğiniz zamanlarda da ne hediye alsam derdine son vermesi de cabası. Annenize, babanıza, eşinize, sevgilinize, çocuğunuza, en yakın arkadaşlarınıza kısacası sizin için değerli olan herkese kendilerini özel hissettirmek ve onları şaşırtmak için örneğin Doğum Günü Hediyesi olarak kendi tasarladığınız saati vermek sizin de kulağınıza çok hoş gelmiyor mu?

      İster kendi yüklediğiniz bir görselleri, isterseniz sitede mevcut birbirinden güzel resim ve grafikleri kullanarak tasarlayacağınız saatler ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak istiyorsanız hemen BURADAN bir tık yardımıyla SaatiniYarat.com'a gidebilirsiniz. Haydi bakalım gösterin yaratıcılığınızı.

   


0 yorum:

Yorum Gönder