.

.

9 Tem 2013

Dikkat! Bu Yazıda Bulunan Ürünler Salyalarınızı Akıtabilir


     Çocukluğumuzda rengarenk kokulu silgiler vardı. Hani böyle yememek için kendimizi zor tuttuğumuz, sanki dünyanın bütün kurabiyelerinden tatlıymış da yanlışlıkla silgi kategorisine girmiş diye düşündüğümüz. Hatta zaman zaman ucundan tırtıkladığımız bir nevi aşk yaşadığımız silgiler... Uzun zamandır hiçbir nesneye karşı aynı derecede bir yakınlık hissetmemiştim. 30lu yaşlara yaklaştığım şu zamanlarda hiçbir nesneyi yeme isteği doğmamıştı içimde. Belki zaman zaman bu hisse Melissa ayakkabılarda kapılmış olabilirim ama yoğunluğu bu kadar yüksek değildi. Fakat bunlar bu koleksiyonda bulunan çantaların, cüzdanların, anahtarlıkların her birini tek tek ısırasım var. Llüks deri ürünler markası MCM (Mode Creation Munich)  pop-art sanatçıları Craig&Karl ile yeni bir koleksiyon için tekrar bir araya gelmişler ve sınırlı sayıda üretilen "Eyes on the Horizon" isimli bu mükemmellik ortaya çıkmış.

     Ben mi çok abartıyorum bilmiyorum ama bence bu koleksiyonun herhangi bir parçasından edinmek istemeyen tek bir kadın olamaz. Hatta ben sırt ve evrak çantalarından deli gibi istiyorum şu anda. Neyse ben kendimden geçmişliğim daha fazla ortaya dökülmeden sözü görsellere bırakıyorum... 

      Not: Koleksiyonun tamamına ulaşmak, MCM ya da Craig&Karl hakkında bilgi sahibi olmak için yukarıda turuncu ile yazdığım yerlere tıklamanız yeterli.
2 yorum: