.

.

16 Tem 2013

Flamingolar Aşkına


     Blog tarihinde ilk defa sizinle küçük bir "Ne Giydim" postu paylaşacağım bugün. Ankara'nın en soğuk bölgesinde çalışıyor olmanın getirdiği kış aylarındaki aşırı yağlanmadan yavaş yavaş kurtuluyor olmanın verdiği kendiyle barışma faslından ya da poz verirken kasılmaktan ziyade giydiğim gömleğin özel olması yazının çıkmasındaki en büyük neden. Desenli gömlekler oldum olası en sevdiğim parçalardandır. Maalesef erkek modasında kalıplarının dışına çıkmakta zorlanan Türkiye'de her zaman için bu tarz gömlekleri bulmak mümkün olmuyor. Olduğu zaman da genelde bütçeyi oldukça zorluyor. Neyse ki her ne kadar sevmesem de mesleğim gereği dikiş dikmeyi biliyorum ve uygun kumaş bulduğum zaman bazen yardımla da olsa hemen aklımdakini hayata geçirmeye başlıyorum. 

     Gördüğünüz gömleğin bana maliyeti 7.5 lira oldu. Daha da önemlisi bu gömlekten dünya üzerinde sadece bende var. Bir insana kendisini özel hissettirecek daha kolay bir yol var mı? Bence yok. Bu sezon desenli gömleklerin ve siyah-beyaz zıtlığının da trendler arasında yer aldığını düşünürseniz bu günün benim için ne kadar özel olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz. Kombinimi tamamlarken gömleğimin önüne geçmemesi için çok özelliği olmayan parçalar kullandım. Bunlar siyah deri Diesel bileklik, klasik formda siyah Ray-Ban gözlük ve spor kesim siyah Defacto pantolon. 

    Unutmayın bir giysinin insana verdiği mutluluk ona verilen parayla değil, onun giyene sağladığı hislerle alakalıdır ;)

    Ps: Fotoğraflar için Ezgi'ye teşekkürler :)
2 yorum:

  1. Çoookk beğendimm bennn daha çok dik bencee aksesuarlarda uyumlu daha ne:)) bence Türk erkeklerine örnek bir giyim postu olmuş hem şık hem modaya uygun hem de erkeksi yani benden 10/10 puann:)

    YanıtlaSil