.

.

16 Tem 2013

The Floral Touch


    Madem ki bu haftaya Ne Giydim teması ile başladık o zaman devam edelim dedim.  Bugün itibariyle artık poz verme konusunda ben fotoğraf çekme konusunda da Ezgi biraz daha uzmanlaşmış bulunuyoruz. Zaten fotoğraflardaki sayı artışından da bunu göreceksiniz. O kadar ki arka planı oluşturacak mekan ve alan konusunda bile ileriye gittik :)

    Gelelim bu gün bana eşlik eden parçalara. Dün olduğu gibi bu gün de desenli gömlekten yana kullandım tercihimi. Akşam baharı hatırlatırcasına yağan yağmurun etkisi ile sabah serinliğini karşılamak için biraz kalın olsa da denim gömleğimi kullanmaktan çekinmedim. Gömlek ve içine t-shirt ikilisi vazgeçilmezlerim arasındadır. Elbette bunun en önemli nedeni benden önde gitmeye bayılan göbeğim. Aklınızda bulunsun eğer fazlalıklar yakanızı bırakmıyorsa özellikle erkekler için en doğru giyim şeklidir bu. Şıklık ilk olarak kişinin kendisini tanımasıyla başlar sonrası detayların işidir. Pantolon seçimimi gömleğimin iç kısmındaki lacivert ile uyumlu olması için koyu lacivertten yana kullandım. Zaten oldukça desenli olan gömleğimin içinde kaybolması için aynı tonlarda baskısız, V yaka t-shirt bana göre böyle bir gömlekte yapılabilecek en iyi tercihlerden birisi oldu. Ve ayakkabı seçimim yağmur yağma olasılığına karşın  mevsimin biraz gerisinde kalsa da metal süslemeli sneakerlarımdan yana oldu. Aslında bu kadar iddialı bir gömleğin altına bu ayakkabılar çok abartılı gelebilir ama üzerinize afiyet bacak boyum 110 cm üstü olduğu için arada kalan mesafenin fazlalığı bu iki parçayı birlikte kullanmama engel olmadı. Deri bileklik ve lacivert çerçeveli güneş gözlükleri ile de son dokunuşları yapıp işyerine doğru yola çıktım.

     Neyse küçük tüyolar, bacak boyu ile atılan havalar ve mevcut göbeğim ile geçilen dalgalar eşliğinde bitiriyorum bu yazıyı da. Umarım beğenirsiniz :)

                                                                                                           Gömlek:      Topman
                                                                                                           T-Shirt:       Sublevel
                                                                                                                   Pantolon:    River Island
                                                                                                            Sneakers:   Bershka
                                                                                                       Gözlük:       Gucci
4 yorum:

 1. Ben çok eğlendim bu postta:)))) sneaker seçimi değişik olmuş ama bacak boyundan ötürü es geçiyorum:) hem erkek hem kadın farketmez vücudunu tanısın ona göre giyinsin kesinlikle moda 2.planda kalsın öncelik vücuduna göre giyinip modayı ona uyarlamak olsun diyorum bende:) çok yararlı tüyolar olmuşş :))) hem çekeninde ellerine sağlık seninde yazıp paylaştığın için ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) teşekkür ederim. Fotoğrafları çekene de ileteceğim bu sözleri

   Sil
 2. gömleği çok beğendim..

  YanıtlaSil