.

.

20 Tem 2013

Thursday Look: " Your Mind or Tent? "


      Ne giydim postlarına ara verdiğimi düşündüyseniz yanıldığınızı söylemeliyim. Perşembe ve cuma günü de çekimlere devam ettik. Fakat malum çalışan biri olarak bazen postları paylaşmak adına zaman sıkıntısı yaşayabiliyorum. Bu gün iki günlük ne giydim yazısı yayınlayarak altın vuruş gerçekleştireceğim. Anlayacağınız tabiri caiz ise resmen bana doyacaksınız.

      Başlıktan da anlayacağınız gibi bu yazı perşembe günü giymeyi tercih ettiğim kıyafetlerimle ilgili. Your Mind or Tent? başlık olarak nerden çıktı diye merak edenler t-shirtümün üstündeki yazıya dikkat kesilebilirler. Biz bir grup olarak bu yazının anlamını Mind ile Tent arasındaki bağlantıyı mantık çerçevesinde kurmaya çalıştık. Başarılı olduk mu bilmiyoruz ama son vardığımız kanı bazen firmaların baskıları tasarlarken akılları ile popoları arasında kaldığı yönünde oldu. 

      Ankara perşembe günü resmen ekim sonu hissi yaşattı bize. Hava temmuza göre bir hayli soğuk ve kapalıydı. Bu nedenle soluğu arada stres atmak için kendimizi attığımız okulun bilardo salonunda aldık. Birazdan göreceğiniz birbirinden güzel fotoğraflarda bu sefer Evren Tural imzası var. Havanın griliğinin aksine kıyafetlerimde ki renkliliği, bilardo topları ile bütünleştirme fikri açıkçası oldukça heyecan vericiydi ve işe koyulduk. Çıkan sonuçlar aşağıda umarım beğenirsiniz. Elbette ki yazının en büyük teşekkürü Evren hocanın zekasına, gözlerine, ellerine bitmek bilmeyen enerjisine gidiyor.

      Biraz da neler giydiğim hakkında bilgi vereyim; Giymekten inanılmaz zevk aldığım ve içinde rahatlığı fazlasıyla hissettiğim açık mavi keten gömleğim "Mudo". Baskısındaki yazıdan çok haz etmesem de renklerine taptığım t-shirtüm "Jack & Jones" arada varlığını unutturacak kadar rahat olan mavi pantolonum "Benetton" bakarken bile enerji veren ayakkabılarım "Adidas" ve saatim yine Nişantaşı Pazarından çok uygun fiyata aldığım "Choppers" marka bir saat. Her zaman için saatleri kıyafetlerimde renkleri dengelesin veya tamamlasın diye kullandığım ve bu nedenle çok fazla saate ihtiyacım olduğu için 1 saat parasına 10dan fazla saat almayı tercih ediyorum. Ömrüm boyunca saate çalışacak değilim ya :)

      Not: Ofisteki bilgisayarımdan yazıda kullanılacak görselleri eksik alan kendimi tebrik ederim. Neyse siz şimdilik bunlara bakıp bir şeyler algılamaya çalışın, ben yıllık iznimin bittiği perşembe günü ofisten eksik fotoları ekleyip yazıyı güncellerim. Ahhh Egemen ahhh!!!

      0 yorum:

Yorum Gönder