.

.

26 Ağu 2013

7COVER7POWER


     Yaşları 29 ile 48 arasında değişen, modellik tarihine damgasını vurmuş 7 süper model. Naomi Campbell (43), Kate Moss (39), Linda Evangelista (48), Christy Turlington (44), Amber Valletta (39), Stephanie Seymour (45) ve Daria Werbowy (29). Birbirinden güzel ve güçlü bu 7 kadını Eylül sayısında bir araya getiren dergi ise dünyaca ünlü Interview.

      Karl Templer ve Ludivine Poiblanc'ın stylingini gerçekleştirdiği çekimler için muhteşem ikili Mert Alaş ve Marcus Piggot'un objektifinin karşısına geçen top modeller ilerleyen yaşlarına rağmen (Daria Werbowy yaş kategorisine dahil değildir) güzelliklerinden hiç bir şey kaybetmediklerini cesurca sergilemekten çekinmemişler ve ortaya mükemmel sonuçlar çıkmış. O kadar ki Interview Eylül sayısında 7 kapaklı olarak takipçilerine merhaba diyecekmiş. Özellikle Naomi Campbell çırılçıplak verdiği pozu ve sergilediği muhteşem fiziği ile gündemi nasıl belirleyeceğini bir kere daha gözler önüne sermiş. Adı geçen bütün modellerle kariyerleri hakkında yapılan röportajların da yer alacağı sayı gerçek anlamda arşivlik izlenimi veriyor. 

   Siyah ve beyazın kattığı muhteşem hava ile zirveye ulaşan fotoğrafları bir an evvel görebilmeniz için lafı fazla uzatmadan burada noktalıyorum. Keyfini çıkartın...


      Not: Başlık konusunda nokta atışı yapan sevgili Elif'e kocaman teşekkürler...
     

NAOMI CAMPBELL


NAOMI CAMPBELL


AMBER VALLETTA

AMBER VALLETTA


CHRISTY TURLINGTON


DARIA WERBOWY


DARIA WERBOWY


KATE MOSS


LINDA EVANGELISTA


STEPHANIE SEYMOUR

STEPHANIE SEYMOUR

0 yorum:

Yorum Gönder