.

.

24 Ağu 2013

Belki de Lazer Dünyanın En Önemli Buluşudur


      Bu yazıyı okuyana kadar belki de günümüze kadar gerçekleşmiş en büyük buluşun elektrik, ateş, çamaşır makinesi, araba vs. olduğunu düşünebilirsiniz. Nitekim ben de oyumu bunlardan bir tanesi için kullanırdım. Fakat bir süredir lazer epilasyon sonuçlarının insan üzerinde fazlasıyla olumlu bir etki bıraktığı kanısındayım. Cinsiyet ayırt etmeksizin kıl problemi yaşayan herkesin başvurabileceği bu yöntemin bir çok insanın neden olduğu görüntü kirliliğine son veriyor olması çok etkileyici.

   Erkekler bir şekilde kıllı varlıklar oldukları için kıllı görüntü çok olağandışı bir boyutta değilse o kadar ürkütücü ve çirkin durmuyor. Fakat söz konusu kadınlar olduğunda durum benim için katlanılmaz bir hal alıyor. Bir de dünya çapında tanınan ünlü kadınların aşağıdaki görüntülere sebep olmaları insanı daha da çileden çıkartıyor. Neyse bazen söylemek istediklerinizi yazı ile anlatamazsınız ve işi görsellere bırakırsınız. Bu da o tarz bir post benim için. Sonuç olarak sevgili aşırı kıllı erkekler ne sizin orman taklidi yapmanıza ne de sevgili kadınlar sizin bizim mahalle bakkalı Hamza Amca'dan rol çalmanıza gerek var.

BEYONCE

LADY GAGA

FERGIE

DREW BARRYMORE

GRACE JONES

KELLY ROWLAND

PAULA COLE

TYRA BANKS

JULIA ROBERTS

3 yorum:

  1. Onlarda ki estetik kaygisi bizle ayni degil biz kendimize saygidan temiz olmayi tercih ediyoruz onlar ne kendine ne etrafina o jullia nin hali nedir ya bizde utanma gibi bir maheret var onlarda olmadigindan boyleler bence...

    YanıtlaSil
  2. Nedeni nedir bilmiyorum ama görüntünün kötü olduğuna adım kadar eminim :)

    YanıtlaSil