.

.

24 Eyl 2013

Kilo Vermeden Fit Görünmenin Kolay Yolu; Levi's Revel


     Sadece bir jean giyerek olduğundan daha zayıf ve uzun görünmeyi ve kusursuz bir görünümle bakışları üstüne çekmeyi kim istemez ki? İşte Levi's geliştirdiği sıvı şekillendirme teknolojisine sahip Revel serisi ile kadınların bu isteklerini yerine getirme konusunda  oldukça iddialı görünüyor.

      Alışılmış denimlerin aksine yumuşacık dokusu ve dört taraflı esneme özelliği ile dikkat çeken Revel alt bedeni sarıp toparlıyor olmasına rağmen hareket kısıtlamasının önüne geçiyor. Tasarım aşamasında özellikle dikkat edilen kesim ve dikiş teknikleriyle de kullananı olduğundan daha uzun ve düzgün bacaklara sahipmiş gibi göstererek de görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. 

      Vücut yapınıza en uygun Revel'i bulmanız için de Slight, Demi ve Bold olmak üzere üç farklı kesim sunan Levi's, renk konusunda da oldukça geniş bir skala ile kadınları memnun etmenin sınırlarını zorluyor.

      Sizde daha kalkık kalçalara, daha uzun bacaklara kısacası olduğunuzdan daha mükemmel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bütün  Levi's mağazalarında satışa çıkarılan Levi's Revel serisi ile bir an evvel tanışın.


0 yorum:

Yorum Gönder