.

.

24 Eyl 2013

Senin Tarzın Senin Farkın Vol.3


      Gençliğin insana vermiş olduğu o inanılmaz cesaret vardır ya işte ben ona tek kelime ile bayılıyorum. 20'li yaşların başında esen bahar rüzgarları ile insanın içinden geldiği gibi giyinmesi, davranması, koşulsuz risk alabilmesi inanılmaz güzel bir duygudur. Hele ki artık 3 ile başlayan yaşlara yaklaşan bendeniz için artık geride bırakmaya başladığım bu enerji her zamankinden daha pozitif geliyor. Sakın yaş sendromunda olduğumu düşünmeyin. Sadece iş hayatına girdikten sonra insanın şunu da yapsaydım, bunu da yapsaydım temalı keşkeleri daha çok oluyor.

      İşte bugün gençliğin bütün enerjisine ve koşulsuz risk alabilme özelliğine sahip öğrencilerimizden Melisa ile karşınızda #SeninTarzınSeninFarkın köşesi. Elbette sadece bitmeyen enerjisi ve korkusuzluğu değil kendisini bloga taşıyan aynı zamanda seçtiği ve tarzıyla bütünleşen birbirinden güzel parçalarla da hakkında yazı yazılıp, taçlandırılmayı fazlasıyla hak ediyor.

   Öncelikle Melisa'nın saçlarına uygulattığı yöntemle ilgili ilerleyen günlerde detaylı bir yazı yazacağımı bildirmek isterim. Kendisi African American Hair Braiding olarak adlandırılan bu saç stiliyle değişik modeller uygulayıp böyle bir saçla neler yapılabileceğini gösterecek. Açıkçası ortaya çıkacak sonuçları fazlasıyla merak ediyorum.  Burada bir parantez açıp Melisa'nın orijinal saçlarının kısa ve dalgalı olduğunu da belirtmek isterim.

      Melisa'nın giysi ve aksesuarlarına gelince bütçeye dost bir şıklık geliyor karşımıza ki hep söylediğim gibi en çok bunu başarabilen kişileri takdir ediyorum. Beyaz Atlet 10TL, Açık Gri Penye20TL, Kemer 40TL (Zara), Pantolon 60TL (Mango), Flatform Ayakkabılar 60TL (Bambi), Hope Kolye 20TL (Stradivarius) Boru Kolye 13TL (LCW) Nazar Boncuklu ve Gülen Suratlı Kolye bebeklik kolyeleri, Çanta 25TL (Kuşadası Pazarı) ve Gözlük 15TL.

     Siz ne dersiniz kendisi saçları, tavrı, giysi ve aksesuarları ile yaşına çok uygun bir görünüm içerisinde değil mi? Enerjik, abartısız ve şık. Tebrikler Melisa...

      


0 yorum:

Yorum Gönder