.

.

7 Eyl 2013

Yarışma: "Bu Sezon Kısa Moda"


      Kanyon ve Elle Türkiye'nin işbirliği ile ortaya çıkan yepyeni, heyecan verici bir yarışma var şu günlerde. Hem modadan anlarım hem de onu en iyi şekilde anlatabilirim diyorsanız bu yarışma tam size göre. 

      Moda tutkunuzu bir kısa film senaryosuna dönüştürüp başarı basamaklarını Elle Türkiye ve Kanyon'un yardımlarıyla gerçekleştirmek istiyorsanız 20 Ekim 2013'e kadar vaktiniz var. Hemen kalemi elinize alın ve modayla ilgili hayallerinizi, düşlerinizi, korkularınızı kısacası senaryoya dönüştürürebileceğiniz her şeyi kağıda aktarın ve kısamoda@kanyon.com.tr adresine gönderin. Eğer başarılı bulunan 3 kişiden birisi olursanız kısa filminiz profesyonel ellerin yardımıyla Kanyon'un etkileyici atmosferinde hayata geçirilsin. Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek özel gösterimde moda ve sanat dünyasının beğenisine sunulsun siz de kısanın getirdiği başarıyı uzun soluklu yaşayın.

   Yarışma hakkında detaylar ve gelişmelere ulaşmak için belirlenen sosyal medya hesaplarından ve Kanyon'un İnternet Sayfasından gözünüzü ayırmayın. Herkese bol şans...


0 yorum:

Yorum Gönder