.

.

6 Eki 2013

İçinde Kaybolacağınız Dolu Dolu Bir Site; 707


    Sinema, resim, heykel, mimari, edebiyat,müzik, fotoğraf... Kısacası sanatın sınırlarına giren ya da teğet geçen ilgi alanınıza ait her ne varsa bulabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum size. 707.

      Birbirinden tatlı, zevkli, zeki ve bilgili iki genç akademisyen mimarın kaleme aldığı yazılardan ve kendi çektikleri fotoğraflardan oluşan sitede gün geliyor birbirinden güzel mimari eserler hakkında bilgiler ediniyorsunuz, gün geliyor dünyaca ünlü bir ressamın tablosu hakkında kritikler okuyorsunuz. Ya da akşam eve gidince koltuğunuza uzanıp izleyebileceğiniz filmler hakkında öneriler de bulabilirsiniz. Anlayacağınız ilgi alanınız ne olursa olsun bu sitede size dokunan bir yön mutlaka bulacaksınız. Hatta sadece okuyucu olarak kalmayıp bir taraftan da kendilerinin düzenledikleri etkinliklere katılıp ortak çalışmalara da imza atma şansı bulabileceksiniz. Neden 707 diye soracak olursanız sitenin sahipleri Su ve Beril'in üniversitede ortak kullandıkları ofisin kapı numarası oluyor kendisi. Anlayacağınız o kadar eğlenceli, o kadar onlardan ve o kadar samimi bir site. Siz TAM OLARAK BURAYI tıklayıp 707'ye ışınlanırken ben de aşağıdaki paragrafta kendilerine kısa bir yazı ile sesleniyor olacağım. Şimdiden keyifli dakikalar.

      Sevgili Su ve Beril ;

     Bana Tumblr'a katlanmamı sağlayabilecek kadar güzel bir işe imza attığınız için öncelikle tebrik ediyor ve bu mükemmelliğin meyvelerini elde ettiğiniz başarılarla devam ettirmenizi tüm gönlümle diliyorum. Ellerinize, beyninize, yüreğinize ve zevkinize sağlık.

0 yorum:

Yorum Gönder