.

.

25 Kas 2013

Bu Timsahlar Çıldırmış Olmalı


      Lacoste 80. yıl dönümünü birbirinden güzel işbirlikleriyle taçlandırmaya devam ediyor. İngiltere'nin en uçarı ve yaratıcı sanatçılarından biri olan Peter Saville ile gerçekleştirdiği yeni ortaklığın sonucu ise tam anlamıyla görülmeye ve edinilmeye değer.

      İkonik Lacoste L.12.12 polo t-shirtünü yeniden yorumlayan Saville, marka ile özdeşleşen geleneksel timsah figürüne yeni bir soluk katmış. Limited ve Diffusion olmak üzere iki konseptle piyasaya sürülen koleksiyon tamamen beyazdan oluşuyor. Diffusion koleksiyon 8 erkek ve 8 kadın olmak üzere toplam 16 parçadan meydana geliyor. Limited ise 80 erkek ve 80 kadın olmak üzere 160 parçadan oluşuyor ve her birinin üstünde birbirinden delirmiş ve farklı timsah işlemeleri mevcut. 

      Aslında yerleşmiş bir logonun üzerinde oynamak her zaman için çok riskli ve zor olduğu için bu koleksiyonu ayakta alkışlamak gerekiyor. Hem marka yöneticilerine böyle cesur ve yenilikçi bir işe kalkıştıkları hem de Peter Saville'e yaratıcılığının sınırlarını zorlayıp ortaya mükemmel sonuçlar çıkardığı için kocaman tebrikler...

      Koleksiyon hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için: http://www.lacoste.com/page/663#/petersaville

LIMITED EDITION

DIFFUSION COLLECTION


0 yorum:

Yorum Gönder