.

.

23 Kas 2013

Madeni Paradan Harikalar Yaratan Adam: Nicholas Heckaman


      Aksesuar olarak onlarca ürüne sahip olmama rağmen yüzükler ile bir türlü aramı düzeltemedim. Dolma gibi parmaklarıma yakıştıramadığımdan olsa gerek her zaman için de kendilerinden uzak durdum. Zaten erkek yüzüklerinin büyük bir çoğunluğunda da tasarımsal açıdan bir sorun olduğunu düşünüyorum. Kadın yüzüklerine gösterilen estetiksel titizliğin izlerine erkek yüzüklerinde rastlamak biraz zor. Ya gereğinden fazla hantallar ya da gereğinden fazla detaylılar.

      Ama Amerika'lı tasarımcı Nicholas Heckaman'ın eski madeni paraları kullanarak yaptığı yüzükleri görünce tam anlamıyla bayıldım. Hem anlam olarak etkileyici, hem tasarımsal açıdan hem de yapımının kolaylığı bakımından. Uzun lafın kısası istiyorum ben bunlardan...4 yorum:

 1. Çook beğendim bende:) Yüzük sevmem ama bu tarz kişilikli aksesuarları görünce dayanamıyorum :) Bende istiyorumm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer bir gün ulaşma şansım olursa bu yüzüklere söz hediye olarak alacağım sana da :)

   Sil
  2. Ben dün gece araştırdım biraz etsy üzerinden satıyor sanırım:)

   Sil
  3. Mesajı şimdi gördüm. Hemen Etsy'a koştum bir de ne göreyim;

   The owner of TheRingTree is on vacation.

   Yikes! Christmas orders have surpassed our production capacity. The site is set to vacation mode to prevent people from trying to order rings for Christmas. If you're still interested in getting a custom ring made, please click the blue button below or send us a message, and you'll be notified as soon as production catches up.

   Thank you for understanding!

   yazıyor. Şansa gel :)

   Sil