.

.

23 Ara 2013

2014 Saç Trendlerini Öğrenmek İster misiniz?

2014 yaklaşırken moda de değişiyor. İddialı kıyafetler ve ayakkabılardan sonra en önemli tamamlayıcımız olan saçlar, bu kış da farklı stillerde karşımıza çıkıyor. Saç kesiminde kendi tarzını yaratan MALİ KUAFÖR'ün kurucusu Ali Keleş, 2014’un yeni saç trendlerini açıkladı.

  Yazın popüler saç modelleri sonbahar kış aylarında da ağırlığını hissettiriyor. Başarısıyla adından söz ettiren, moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı Ali Keleş (MALİ) geçmişten izler taşıyan saç kesimlerinin ve modellerinin bu sezona damga vuracağını söylüyor.
  Rönesans ve retro etkisiyle, topuz ve örgü gibi romantik modellerin öne çıktığı sezonda, asi ve iddialı saç modelleri de çok konuşulacak. Sezonun en çok öne çıkan modeli ise; maskülen ama kadında seksi bir görünüm yaratan, hafif ıslak görünümlü, geriye doğru taranmış kısa saçlar. Hemen her stile uyum sağlayan örgü saçlar da sezonun anahtar trendlerinden biri. Hem kuaförlerin hem de hanımların sevdiği bu tarzda özellikle tek taraflı yandan örgü romantik bir hava yaratıyor. Balerin topuzları ve ensede yapılan at kuyrukları ise sonbahar kış aylarının en popüler modelleri arasında yer alıyor.
  Bir diğer dikkat çeken detay ise uzun kaküller. 60’ları andıran düz kaküller, uzun saçlarla mükemmel bütünlük sağlıyor. Geniş ve iri dalgalar ile şekillendirilmiş hacimli saçlar feminen görünümü tamamlarken; kolayca uygulanan ve rahat kullanılan dağınık topuzlar asi ve salaş bir hava yaratıyor.
  MALİ, 2013-2014 saç rengi trendlerinde ise “bal” rengi hakimiyetinin görüldüğünü belirtiyor. Bal kahve, bal kumral, bal karamel gibi saç tonları çok tercih ediliyor. Küllü kumral, küllü sarı, karamel kahve, altın kumral, kumral dore, altın kahve, doğal sarı saç renkleri de yine sezonun saç renkleri arasında.
Ahmet Keleş ve dolayısıyla Mali Kuaförü daha yakından tanımanız için internet sitesine de göz atmayı unutmayı... Hadi bakalım buradan TIK TIK TIK
0 yorum:

Yorum Gönder