.

.

2 Ara 2013

Adidas Originals Blue İle Yine Büyülüyor


      Adidas'ın gündelik yaşama şıklık ve rahatlığı entegre eden markası Originals, 2013Sonbahar-Kış için hazırlanan yeni koleksiyonu "Blue" ile "Wish List"inize girecek birbirinden başarılı tasarımlar ile dikkat çekiyor. Farklı desen ve tarzların başarılı bir şekilde harmanlandığı koleksiyonda rock ögelerinden, hayvan desenlerine kadar uzanan geniş bir grafik skalası ile her zevke uygun parçalar mevcut. Aynı zamanda teknolojinin getirilerinden de yararlanan marka Quick Dry ve teri dışarı atan Climalite gibi özel kumaşlarla da sağlık ve fonksiyonellik boyutunu da atlamamış.

      Adidas'ın ve koleksiyonun hız, çeviklik ve zarafet özelliklerini vurgulamak açısından bolca kullanılan leopar desenlerinin yer aldığı parçalardan özellikle ayakkabılara vurulduğumu söylemek istiyorum. Alışıla gelmiş leopar deseninin aksine renklerde daha sportif tonların tercih edilmiş olması da hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir olmasını sağlıyor bu ayakkabıların. 

      En kısa sürede bir Adidas Originals mağazasında bu koleksiyonu incelemek için soluğu alacağımı belirttikten sonra koleksiyondan seçtiğim parçaları sizinle paylaşmak istiyorum.


0 yorum:

Yorum Gönder