.

.

3 Ara 2013

Boyner'in Umut Yüklü Kuklaları Yeni Yıl İçin Vitrinlerde


     Omuzlarına 2013'den kalan dileklerimizin yüklendiği yepyeni bir yıla hızla yaklaşıyoruz. Herkes tatlı bir telaş içerisine girmiş durumda. Mağazalar da gelmekte olan yeni yılın büyüsünü ellerinden geldiğince vitrinlerinde yansıtmaya çalışıyorlar. Camekanların arkasından içimizdeki umuda ışık tutan birbirinden güzel tasarımlarla bize ulaşmaya çalışıyorlar. Peki bizim ruhumuza seslenen vitrinler aynı zamanda hayata tutunmaya çalışanların parlak ve umut dolu varoluş çığlıkları olabilir mi?

      Bu sorunun cevabının nasıl evet olabileceğini düşünüyorsanız Boyner vitrinlerine bir göz atın derim. Yılbaşı için Boyner'in 28 mağazasındaki 44 vitrin alışılagelmişin dışında karakterlere emanet. 22 farklı kuklanın başrol oynadığı bu eğlenceli serüven çok güzel bir amaca da hizmet ediyor. 1986 yılında kadınların ekonomik durumlarını ve yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla kurulan KEDV'in iktisadi işletmesi Nahıl bünyesindeki 10 kadın tarafından üretilen bu eğlenceli dünyanın kahramanları ziyaretçilere Aralık ayının sonuna kadar Boyner vitrinlerinde büyülü bir dünya sunacaklar. 2014 ile birlikte satışa çıkarılacak kuklaların geliri ise yine KEDV'e bağışlanacak.

     Anlayacağınız birbirinden sevimli bu kuklalar vitrinlerde bizlerin yeni yıla dair inançlarını tazelerken, kadınlarımızın da yarına dair umutla bakmalarına neden olacaklar. Tebrikler Boyner...

   

0 yorum:

Yorum Gönder