.

.

11 Oca 2014

Bu Kış Erkeklere Kürk Giydirmek Boynumun Borcu


     Geçtiğimiz aylarda sizinle bu kış erkeklerde kürk mantoların çok popüler olacağını ve mutlaka uygulamanız gerektiğini söylemiştim (Okumayanlar burayı TIK TIK TIKlayarak görebilirler) Gelin görün ki Keçiören, Bala ve Kızılcahamam civarında yaptığım trende uyan erkekler araştırmasında yazdıklarımın dikkate alınmadığını fark ettim. İçim acımadı değil. Dikkate alınmamak gerçekten beni üzdü sevgili okur. Ben de eve dönüş yolunda erkeklere kürkü nasıl kabul ettirebilirim diye düşünmeye başladım  ve sonuç olarak kürkün daha minimal alanlarda kullanıldığı paltoları paylaşmaya karar verdim. Anlayacağınız o kürk kullanılacak başka yolu yok!

      Şaka bir yana gerçekten bu soğuklarda belki de sizi en iyi koruyabilecek şeyler kürkler ve kürk detaylı giysiler. Üşütmeden, hasta olmadan, sezon geçmeden ve bu trend son bulmadan bir tane edinmenizde yarar var. İşte size bir önceki yazıdan daha gösterişsiz ve daha iddiasız kürk detaylı dış giyim örnekleri ve nasıl giyebileceğinize dair tüyolar. Sevgilerimle...

BU GÖRÜNTÜYE TAM ANLAMIYLA BAYILDIM DESEM YALAN OLMAZ...

BİRAZ DAHA SPOR VE GÜNDELİK ŞEHİR YAŞANTISINA UYGUN GİYİNMEK İSTEYENLER BU TAM SİZE GÖRE...

BU CEKETTEKİ FARKLI DETAYLARIN BİR ARADA KULLANILIŞ ŞEKLİ DERS NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR DE NEDİR?

1 yorum:

  1. Egemen'cim sana zahmet 5.ci resimdeki abiyi ilk resimdeki mont ile beraber bana yollar mısın? ikisine de bayıldım keza.

    YanıtlaSil