.

.

8 Tem 2014

Prens George 1. Yaşını Vanity Fair Kapağında Kutluyor


     İngiltere gibi bir ülkede veliaht olarak doğmak ne kadar güzel olabilir diye düşünmeden edemiyorum şu anda. Daha gözünüzü açar açmaz basın peşinizde. Hadi basına alıştınız büyüme döneminde sürekli büyük bir baskı altındasınız. Biz ailemizden gelen " el alem ne der?" başlıklı nutuklara karşı derin nefesler alarak yatışmaya çalışırken İngiltere tahtının adaylarından birisi olarak yetiştirilirken neler yaşardık? Dışarıdan bakıldığında George belki de dünya zerindeki en şanslı bebek olarak görülüyor olabilir ama nedense bana hiç öyle gelmiyor. Elbette onun da benim gibi ay sonunu nasıl getireceğim, elektrik kesilmez inşallah gibi dertleri olmayacak ama o baskının yanında faturalar vız gelir.

     Neyse konumuza dönelim Prens William'dan olma Kate Middleton'dan doğma İngiltere Kraliyet ailesinin en küçük üyesi Prens George önümüzdeki ay bir yaşını dolduruyor. Bunun şerefine de Vanity Fair dergisi tarihinin en sevimli kapağına imza atmak için bu fırsatı kaçırmamış ve Ağustos sayısını Prens George ile süslemiş. Bunun yanı sıra Kate Middleton ile de baya detaylı bir röportaja da imza atmışlar. Sonuç olarak da turnayı gözünden vurmuşlar. Öyle görünüyor ki tarihinin en sevimli kapağının yanı sıra en yüksek satış oranlarından birine de sahip olacaklar. O kadar ki ağustosu beklemek istemeyenler için 10 temmuzdan itibaren online olarak ön sunum yapılacakmış. Ebette bu imkandan parasız yararlanmanın mümkn olacağını düşünmek mümkün değil. Ama hani olur da belki paraya kıyıp bu sevimli veledi herkesten önce göreyim derseniz BURAYI TIKLAYARAK derginin online yayınına ulaşabilirsiniz.

     Derginin basına sunulan kapağı ile birlikte Prens Georg'un başka fotoğraflarını da paylaşayım ki akşam tatlılığı dolsun ekranlarınıza.


0 yorum:

Yorum Gönder