.

.

11 Ağu 2015

Puma İle Hareket Zamanı
PUMA, “Yaz Hareketi” ile sizleri fit kalmaya davet ediyor... 

Dünyaca ünlü spor performans markası PUMA, sağlıklı bir yaşam için herkesi yaz boyunca hareket halinde olmaya davet ediyor. “Yaz Hareketi” insanlara yalnızca bir sezon değil her zaman spor yapmanın ve hareket halinde olmanın önemini hatırlatıyor. Koşmayı ve spor yapmayı hayat tarzı haline getiren sporseverler “Yaz Hareketi” ile fit kalmaya devam ediyor.


Twitter ve Instagram üzerinden aktif olarak devam edecek olan “Yaz Hareketi”nde ünlü Fitness Eğitmeni Murat Tavman, her hafta başında belirlenen squat, şınav, barfiks gibi spor hareketlerini paylaşarak takipçilerine meydan okuyacak. Sporcular hareketleri yaptıktan sonra videosunu ya da görselini #PUMAYazHareketi hashtag’iyle Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşarak arkadaşlarına meydan okuyacaklar. 4 hafta boyunca sürecek olan etkinlikte, her haftanın kazananı Murat Tavman tarafından anons edilerek kendisine PUMA tarafından sürpriz bir hediye verilecek. Hepinize kolay gelsin :)

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 4. kez düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707


  YanıtlaSil