.

.

20 Ara 2015

TANRIM NE MUHTEŞEM BİR İKİLİ


Yukarıdaki başlığın yanında çılgıncasına sevinen, dans eden, alkışlayan, gülen, gülümseyen, sevinçten takla atan binlerce emoji yer aldığını düşünün. Çünkü aslında benim için başlığın olması gereken hali tam da bu. Çünkü bir tarafta The Gossip ile hayatımıza girip süper ötesi enerjisi, mükemmel sesi ve takdir edilesi özgüveni ile kalbimizi çalan Beth Ditto diğer tarafta ise adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmış, ikonik parçalar yaratma konusunda bütün rakiplerini kıskandırmış, tam bir moda dahisi olan Jean Paul Gaultier var.

Dünyalar tatlısı kadınımız Beth moda dünyasına uzak bir isim değil. " Kapaklar sadece kusursuz kadınlara ait değildir. Biz de varız ve çıplakken güzeliz" dercesine çekinmeden verdiği pozlar ile birçok derginin kapağını süslemenin yanı sıra Marc Jacobs ve Jean Paul'un defilelerinde de podyumun tozunu attırmış bir kadın. Ve şimdi de kendi büyük beden markasını yaratmak için adım atan bir tasarımcı. Hem de bu işe yakın arkadaşı Jean Paul Gaultier'in büyük desteği ile giriyor. 

Beth Ditto ♥ Jean Paul Gaultier sloganı ile JPG'nin "Blonde Ambition Tour" kapsamında Madonna için hazırladığı konik sütyen-korseden ilham alarak tasarlanan oversize t_tshirt ile kamera karşısına geçen Beth şubat ayında çıkacak ilk koleksiyonu öncesi olumlu sinyaller verdi. Kilo probleminden dolayı bu cesur parçayı giymek isteyip giyemeyen bir çok kadının hayallerinin gerçeğe dönüşmesine neden olacak bu t-shirt şarkıcının internet sayfasında 150$ a satışa sunulmuş bulunuyor. Ön yüzünde korsenin baskısı, arka kısmında ise beden değişimine imkan sağlayan 3 boyutlu korse ipleri sayesinde aynı parça ile birden fazla bedene de uyması bu eğlenceli tasarımın artısı.0 yorum:

Yorum Gönder